Servis bicyklov

21.04.2013

Záručný a pozáručný servis 

Každý nový bicykel prechádza na predajni predpredajným servisom. Nastavujeme jednotlivé komponenty, radenie prevodových stupňov, nastavenie bŕzd, docentrovanie výpletu. Kontrolujeme upevnenie dôležitých skrutkových spojov a nastavenie vôle v ložiskách. Pneumatiky nahustíme na predpísaný tlak.

Každý majiteľ nového bicykla je povinný s ohľadom na dodržanie záručných podmienok, zastaviť sa v predajni na garančnú prehliadku do 30dní, alebo po najazdení cca 100km.


Základný servis Z1: 12,70 eur
U nás zakupený bike : ZN1: 8,90 eur
(kontrola a nastavenie bŕzd a radenia, docentrovanie kolies)

Základný servis Z2: 20,20 eur
U nás zakupený bike : ZN1: 14,20 eur
(kontrola a nastavenie bŕzd a radenia, docentrovanie a nastavenie vôle kolies, nastavenie hlavového zloženia, mazanie reťaze, dofúkanie kolies )

Kompletný servis: K1: 69 eur  
U nás zakupený bike : KN1: 48,30 eur
( demontáž, mazanie, kontrola, montáž a nastavenie radenia v rátane výmena lanka a bowdenov, docentrovanie doplnenie vazelíny a nastavenie vôle nábojov, docentrovanie kolies, demontáž, montáž a nastavenie hlavovéhozloženia. Mazanie reťaze alebo výmena, výmena plášťov a duší, dofúkanie kolies).(kontrola a nastavenie bŕzd a radenia, docentrovanie a nastavenie vôle kolies, nastavenie hlavového zloženia, mazanie reťaze, dofúkanie kolies )

Kompletné vyčistenie a namazanie všetkých pohyblivých častí.

Predpredajný servis: P1: 20 eur
U nás zakupený bike : PN1: 0,00 eur
(poskladanie a nastavenie nového bicykla z krabice, príprava na okamžité jazdenie) (kontrola a nastavenie bŕzd a radenia, docentrovanie kolies)

 Na u nás zakúpené bicykle servis zľava 30% !

*
ceny servisov sú len orientačné, presnejší odhad ceny Vám spravíme po prehliadke Vášho bicykla u nás na predajni.