RETRO A VINTAGE style – POHODA A ELEGANCIA V KAŽDOM DETAILE

13.11.2015

Deň beží rýchlo ako splašený kôň. Zamračené uponáhľané tváre v dopravnej zápche. Za sklami áut, ktoré všetky vyzerajú rovnako, ako kus plastelíny hodený o horúci asfalt. Vtom vidíte na chodníku niečo k užasnutiu jednoduché – starý bicykel.

RENOVAČNÉ POSTUPY A CENY

11.5.2017

U nás Vám zrenovujeme historické bicykle ako rekvizity, no najmä do plne funkčného stavu, pre každodenné používanie. Máte starú Libertu, Esku, favorit, či vzácnejší kúsok z ešte staršieho obdobia ? Od originálneho elegantného bicykla s osobitým štýlom ste len kúsok.

RENOVAČNÉ PRÁCE – Z KOPY ŠROTU NÁDHERNÝ ELEGÁN

13.11.2015

Pri renovácii používame rôzne postupy a technológie. Finálna montáž je už len odmenou za náročné prípravné práce. Z kopy šrotu sa tak postupne stáva elegantný veterán.

Pánsky závodný cestný bicykel – renovácia so zachovaním pôvodnej patiny

16.11.2015

Nálezový stav: cestný závodný bicykel s výbavou Champagnolo, skorodované diely, celý bicykel bol zapatlaný červenou základnou farbou. Kategória renovácie: renovácia do funkčného stavu so zachovaním pôvodnej patiny.

Dámsky retro bicykel TOSCANA cream – nízkorozpočtová prestavba

16.11.2015

Nálezový stav: bicykel TOSCANA Sport De Luxe, nepoužiteľné prevody, skorodované diely Kategória renovácie: renovácia do funkčného stavu s farbami a úpravami podľa želania zákazníka.

Skladačka ESKA ČSSR – nízkorozpočtová renovácia pre Retropožičovňu Sihla

11.5.2017

Nálezový stav: skladací bicykel Eska z čias socializmu, pretieraná kostra, skorodované všetky diely, rozbité kolesá, zničené doplnky, nefunkčné brzdy, nefunkčné svetlá Kategória renovácie: renovácia do funkčného stavu s priznaním 40 - ročnej patiny

Bicykel Favorit ČSSR – nízkorozpočtová renovácia pre Retropožičovňu Sihla

11.5.2017

Nálezový stav: polozávodný bicykel Favorit z čias socializmu, pôvodná kostra, skorodované diely, rozbité kolesá, zničené doplnky, nefunkčné brzdy Kategória renovácie: renovácia do funkčného stavu s priznaním 40 - ročnej patiny